Beschrijving
Op zoek naar een paar oorbellen waar u altijd wat aan heeft? Dan zijn deze parel oorbellen zeker wat voor u! Het prachtige goud zorgt ervoor dat de parels mooi glanzen, en geeft de oorbellen een klassieke en tijdloze uitstraling. Samen met de mooie vorm van de oorbellen zijn deze sieraden altijd geschikt om te dragen. Met het prachtige goud en de beste kwaliteit parels zullen deze oorbellen bovendien zeker in het oog springen. Of u nu op uw werk bent, naar dat feest gaat, of gewoon lekker thuis zit , met deze oorbellen voelt u zich zeker goed. Doordat de oorbellen vrij licht zijn, zijn ze bovendien fijn om te dragen, ook voor elke dag. Ook geschikt als cadeau en in combinatie met onze andere parelsieraden.
Gerelateerde blogposts
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product
Schrijf uw eigen review
Mostert Huiscollectie
Gouden parel oorbellen met zirkoniasteen
Specificaties
| Artikelnummer | MJ004730 |
|---|---|
| Doelgroep | Dames |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Goud |
| Steen | Parel, Zirkonia |
| Steen kleur | Wit, Transparant |
| Parelsoort | Zoetwaterparel |
| Parelgrootte (mm) | 8.5 mm x 6.5 mm |
| Breedte (mm) | 6.5 mm |
| Hoogte (mm) | 24 mm |
Beschrijving
Op zoek naar een paar oorbellen waar u altijd wat aan heeft? Dan zijn deze parel oorbellen zeker wat voor u! Het prachtige goud zorgt ervoor dat de parels mooi glanzen, en geeft de oorbellen een klassieke en tijdloze uitstraling. Samen met de mooie vorm van de oorbellen zijn deze sieraden altijd geschikt om te dragen. Met het prachtige goud en de beste kwaliteit parels zullen deze oorbellen bovendien zeker in het oog springen. Of u nu op uw werk bent, naar dat feest gaat, of gewoon lekker thuis zit , met deze oorbellen voelt u zich zeker goed. Doordat de oorbellen vrij licht zijn, zijn ze bovendien fijn om te dragen, ook voor elke dag. Ook geschikt als cadeau en in combinatie met onze andere parelsieraden.
Gerelateerde blogposts
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product
Schrijf uw eigen review
Gerelateerde producten
-
Mostert Huiscollectie Parel oorbellen van goud 14-karaat
Prijs: 239,00