U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Zinzi ZIW1533 gold plated stalen horloge met mesh band en zilveren wijzerplaat - Ø 34 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Zinzi |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Kliksluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Staal, Gold plated |
| Band aanzetmaat | 18 mm |
| Band kleur | Goudkleurig |
| Kast materiaal | Staal, Gold plated |
| Kast kleur | Goudkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Zilverkleurig |
| Materiaal | Gold plated, Staal |
| Afwerking | Glanzend |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Functies | Datumweergave, Chronograaf/Stopwatch |
| Uurwerk herkomst | Japans |
| Band patroon | Mesh |
| Kast doorsnede (mm) | 34 mm |
Details
Het Zinzi ZIW1533 horloge combineert stijl met functionaliteit. Dit analoog horloge heeft een duurzame stalen kast, verguld met een gold plated afwerking. De zilverkleurige wijzerplaat is voorzien van duidelijke markeringen. De wijzers, aangedreven door Japanse quartz-technologie, worden beschermd door mineraalglas.
Dit horloge heeft een gold plated mesh band van 18 mm die comfortabel om de pols zit, met een kliksluiting voor een veilige pasvorm. Met een waterbestendigheid van 3 bar is het horloge beschermd tegen spatten van water, zoals bij handen wassen of lichte regen. Dit Zinzi horloge biedt een combinatie van klassiek design met een moderne uitstraling die geschikt is voor verschillende gelegenheden.
- Schrijf de eerste review over dit product