U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Zinzi zilveren fantasie armband ZIA1205
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type armband | Schakelarmband |
| Type Schakel | Overige |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Zinzi |
| Collectie | Chain |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | ca. 11 gram |
| Breedte (mm) | 5.5 mm |
| Lengte (cm) | 19.5 cm |
| Dikte/Diepte (mm) | 5.5 mm |
Details
De Zinzi Chain ZIA1205 armband is een stijlvol sieraad vervaardigd uit hoogwaardig zilver, met een gehalte van 925. Deze schakelarmband onderscheidt zich door de unieke schakels en heeft een breedte van 5.5 mm. De armband heeft een glanzende afwerking, die te danken is aan de extra rhodiumlaag die het sieraad langer laat stralen.
Met een lengte van 19.5 cm biedt deze zilveren armband een comfortabele pasvorm. De stevige karabijnsluiting zorgt voor een veilige bevestiging om de pols. De armband is een toevoeging aan de collectie van elke liefhebber van zilveren schakelarmbanden.
- Schrijf de eerste review over dit product