U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Zinzi ZIH844Z zilveren munt hanger met zwarte zirkonia's rond 17 mm breed - Hoogte 25 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Zinzi |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Zwart |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | ca. 5.3 gram |
| Breedte (mm) | 17 mm |
| Hoogte (mm) | 25 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 3 mm |
| Vorm | Rond/Bolletje |
Details
De Zinzi ZIH844Z hanger combineert zilver met zwart en biedt een opvallende hanger die speciaal is ontworpen voor dames. De hanger heeft een ronde vorm en is ingelegd met zwarte zirkonia's, wat een interessant kleurcontrast oplevert.
De hanger is gemaakt van zilver met gehalte 925 en heeft een glanzende afwerking. De zwarte zirkonia's hebben een briljante slijpvorm. De hanger heeft een breedte van 17 mm en een hoogte van 25 mm.
Deze hanger kan alleen gedragen worden of gecombineerd worden met andere munten uit de Zinzi collectie. Voeg Zinzi ZIH844Z toe aan uw sieraden voor een veelzijdige aanvulling op uw collectie.
Let op: deze hanger wordt exclusief ketting geleverd, zodat deze naar eigen wens gecombineerd kan worden.
- Schrijf de eerste review over dit product