U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Zinzi ZIH2356 goudkleurige hanger met slot zon en zirkonia 9.6 mm breed - Hoogte 15.5 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Merk | Zinzi |
| Materiaal | Gold plated |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | ca. 2.5 gram |
| Breedte (mm) | 9.6 mm |
| Hoogte (mm) | 15.5 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 3.6 mm |
| Vorm | Sleutel/Slotje |
Details
Deze Zinzi ZIH2356 gold plated hanger heeft een bijzonder hangslot design met een zon. Het middelpunt is een briljant geslepen transparante zirkonia die een opvallende glans geeft.
De hanger heeft een goudkleurig oppervlak dat samen met de zirkonia een opmerkelijk en speels uiterlijk geeft. De afmetingen maken het geschikt voor een toevoeging aan een collier, wat zorgt voor een opvallende look bij iedere outfit.
Let op: deze hanger wordt exclusief ketting geleverd, zodat deze naar eigen wens gecombineerd kan worden.
- Schrijf de eerste review over dit product