U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Zinzi ZIH2300 gold plated ovale hanger met zirkonia en zilveren oogje 3.6 mm breed - Hoogte 20 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Merk | Zinzi |
| Materiaal | Bicolor (Zilver & Gold plated) |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | ca. 2.3 gram |
| Breedte (mm) | 3.6 mm |
| Hoogte (mm) | 20 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 1.3 mm |
| Vorm | Ovaal |
Details
Zinzi ZIH2300 biedt een hanger met een bicolor uitstraling, dankzij de combinatie van goudkleurige en zilverkleurige tinten. De glanzende afwerking zorgt ervoor dat de hanger het licht goed vangt.
De hanger is langwerpig met een ovale rand en heeft een ronde zirkonia in het midden. Deze transparante steen is geslepen met een briljant cut, wat zorgt voor een opvallend visueel element. De kleuren van de hanger maken het gemakkelijk te combineren met verschillende stijlen.
Gemaakt van 925 zilver en afgewerkt met een gold plated vergulding is dit een stijlvol sieraad. Het is een geschikt accessoire voor wie waarde hecht aan een hoogwaardige afwerking.
Let op: deze hanger wordt exclusief ketting geleverd, zodat deze naar eigen wens gecombineerd kan worden.
- Schrijf de eerste review over dit product