U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Zinzi ZIH2072R 925 zilveren hanger met roze briljant geslepen zirkonia 7.1 mm breed - Hoogte 13.5 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Zinzi |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Roze |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | ca. 0.9 gram |
| Breedte (mm) | 7.1 mm |
| Hoogte (mm) | 13.5 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 3.5 mm |
| Vorm | Rond/Bolletje |
Details
De Zinzi ZIH2072R is een hanger die zich kenmerkt door een ronde vorm en een roze zirkonia in briljant slijpsel. Deze hanger kan gebruikt worden in combinatie met andere hangers voor een afwisselende uitstraling.
Het zilveren materiaal van de hanger is gerhodineerd, wat zorgt voor langere glans. Dankzij het wisselsysteem van Zinzi kunt u eenvoudig stijlen en combineren.
Belangrijke eigenschappen van de hanger zijn:
- Zilver (925) met rhodiumlaag
- Ronde roze zirkonia
- Glanzend afgewerkt
- Briljant geslepen
De hanger biedt veelzijdigheid en kan diverse looks compleet maken.
Let op: deze hanger wordt exclusief ketting geleverd, zodat deze naar eigen wens gecombineerd kan worden.
- Schrijf de eerste review over dit product