U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Zinzi ZIH2071T zilveren hanger met blauwe hart geslepen steen 8 mm breed - Hoogte 13.5 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Zinzi |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Blauw |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | ca. 0.8 gram |
| Breedte (mm) | 8 mm |
| Hoogte (mm) | 13.5 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 4 mm |
| Vorm | Hartje |
Details
De Zinzi ZIH2071T hanger is gemaakt van zilver en heeft een rhodiumlaag die een heldere glans geeft. De hanger bevat een hartvormige, turquoise blauwe steen die kunstmatig is vervaardigd en stevig in een klauwzetting is geplaatst. De combinatie van zilver en de blauwe steen zorgt voor een opvallende uitstraling.
Deze hanger kan solo aan een ketting gedragen worden of gecombineerd worden met andere hangers van Zinzi. Door het wisselsysteem van Zinzi zijn de hangers gemakkelijk aan te passen en te verwisselen, zodat u aanpassingen kunt maken die bij uw persoonlijke voorkeur passen.
Let op: deze hanger wordt exclusief ketting geleverd, zodat deze naar eigen wens gecombineerd kan worden.
- Schrijf de eerste review over dit product