U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Zinzi ZIH2064G gold plated hanger vorm van zeester 8 mm breed - Hoogte 14.5 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Merk | Zinzi |
| Materiaal | Gold plated |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | ca. 0.5 gram |
| Breedte (mm) | 8 mm |
| Hoogte (mm) | 14.5 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 1.9 mm |
| Voorstelling | Zeester |
Details
De Zinzi ZIH2064G hanger is een goudkleurige accessoire in de vorm van een zeester. Zijn glanzende afwerking maakt deze hanger perfect voor een zomerse look. Dankzij het veelzijdige ontwerp kan hij gecombineerd worden met diverse kettingen.
Deze hanger heeft een zilveren basis met een goudkleurige plating. De afmetingen van het sieraad zijn: 8 mm breed, 14.5 mm hoog en 1.9 mm dik U kunt de hanger individueel dragen of samen met andere hangers van Zinzi, dankzij het handige wisselsysteem.
Let op: deze hanger wordt exclusief ketting geleverd, zodat deze naar eigen wens gecombineerd kan worden.
- Schrijf de eerste review over dit product