U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Zinzi ZIH1972 zilveren hanger met twee druppel vormen en zirkonia's 7 mm breed - Hoogte 25 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Zinzi |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | ca. 1.9 gram |
| Breedte (mm) | 7 mm |
| Hoogte (mm) | 25 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 3.3 mm |
| Vorm | Druppel |
Details
De Zinzi ZIH1972 is een hanger met twee druppel vormen, vervaardigd van hoogwaardig zilver (925). Het ontwerp bevat meerdere kleine zirkonia's in een pavé zetting en een grotere zirkonia in het midden met peer vorm.
De hanger heeft een rhodiumlaag die ervoor zorgt dat het zilver zijn glans langer behoudt. De hanger kan gemakkelijk gecombineerd worden met diverse kettingen. Het item kan ook zelfstandig worden gedragen en is een waardevolle aanvulling op elke sieradencollectie.
Let op: deze hanger wordt exclusief ketting geleverd, zodat deze naar eigen wens gecombineerd kan worden.
- Schrijf de eerste review over dit product