U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Zinzi ZIH1601 925 zilveren hanger met bloem vorm en transparante zirkonia 9 mm breed - Hoogte 14 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Zinzi |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | ca. 1.3 gram |
| Breedte (mm) | 9 mm |
| Hoogte (mm) | 14 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 5 mm |
| Vorm | Bloem/Blad |
Details
De Zinzi ZIH1601 hanger is een zilveren hanger die opvalt door een bloemvormig ontwerp. Deze hanger bevat een briljant geslepen zirkonia en is gemaakt van hoogwaardig 925 zilver. De rhodiumlaag zorgt voor een blijvende glans van het sieraad.
De transparante steen vangt het licht op een bijzondere manier en maakt de hanger tot een interessante toevoeging aan sieradencollecties.
Let op: deze hanger wordt exclusief ketting geleverd, zodat deze naar eigen wens gecombineerd kan worden.
- Schrijf de eerste review over dit product