U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Zinzi ZIH1283 zilveren hanger met gevlochten cirkels 35 mm breed - Hoogte 44 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Zinzi |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | ca. 7 gram |
| Breedte (mm) | 35 mm |
| Hoogte (mm) | 44 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 3.5 mm |
| Vorm | Rond/Bolletje |
Details
Deze Zinzi ZIH1283 zilveren hanger bestaat uit twee ronde ringen. Deze ringen zijn bevestigd aan het hangoogje. Eén ring heeft een glad oppervlak en de andere heeft een gevlochten motief.
De hanger is gemaakt van eerste gehalte zilver (925) en is voorzien van een duurzame rhodiumlaag. Dit zorgt voor een glanzende afwerking.
Specificaties van de hanger zijn:
- Materiaal: Zilver (925)
- Afwerking: Glanzend gerhodineerd
- Breedte: 35 mm
- Hoogte: 44 mm
- Dikte: 3.5 mm
De Zinzi ZIH1283 hanger is een aanvulling op uw sieradencollectie.
Let op: deze hanger wordt exclusief ketting geleverd, zodat deze naar eigen wens gecombineerd kan worden.
- Schrijf de eerste review over dit product