U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Zinzi ZIH1151GG gold plated hanger met groene imitatieparel en zirkonia's 10 mm breed - Hoogte 18.5 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Merk | Zinzi |
| Materiaal | Gold plated |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Parel, Zirkonia |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Transparant |
| Parelsoort | Imitatieparel |
| Parelgrootte (mm) | 10 mm |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | ca. 2 gram |
| Breedte (mm) | 10 mm |
| Hoogte (mm) | 18.5 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 10 mm |
| Vorm | Rond/Bolletje |
Details
De Zinzi ZIH1151GG groene parelhanger is een echte eye-catcher. De hanger heeft een groene bolvorm van 10 mm. Bovenop deze hanger zijn zirkonia's geplaatst in een pavézetting.
Het sieraad is vervaardigd van zilver met een goudkleurige, vergulde afwerking. Deze combinatie van materialen geeft een glanzend effect. De belangrijkste kenmerken:
- Groene hanger van 10 mm met imitatieparel
- Zilver met gold plated afwerking
- Rond ontwerp met zirkonia steentjes
- Geschikt voor verschillende gelegenheden
Let op: deze hanger wordt exclusief ketting geleverd, zodat deze naar eigen wens gecombineerd kan worden.
- Schrijf de eerste review over dit product