U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Zinzi ZIH1151B 925 zilveren hanger met blauwe imitatieparel en zirkonia's 10 mm breed - Hoogte 18.5 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Zinzi |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Parel, Zirkonia |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Transparant |
| Parelsoort | Imitatieparel |
| Parelgrootte (mm) | 10 mm |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | ca. 2 gram |
| Breedte (mm) | 10 mm |
| Hoogte (mm) | 18.5 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 10 mm |
| Vorm | Rond/Bolletje |
Details
De Zinzi ZIH1151B is een parelhanger gemaakt van zilver met een rhodiumlaag. De hanger heeft een ronde zetting en is bedekt met briljant geslepen witte zirkonia's. Dit zorgt voor een glanzende uitstraling.
De hanger heeft een blauwe imitatieparel van 10 mm. Het zilveren materiaal en de transparante accenten van de zirkonia's zorgen voor een helder contrast. Het design van deze parelhanger is klassiek en geschikt voor verschillende gelegenheden.
Deze creatie kan gecombineerd worden met bijpassende oorknoppen voor een uniforme uitstraling. Dit sieraad is een voorbeeld van vakmanschap.
Let op: deze hanger wordt exclusief ketting geleverd, zodat deze naar eigen wens gecombineerd kan worden.
- Schrijf de eerste review over dit product