U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Zinzi ZIH1 zilveren hanger met ronde zirkonia 11.5 mm breed - Hoogte 17.5 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Zinzi |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | ca. 3.5 gram |
| Breedte (mm) | 11.5 mm |
| Hoogte (mm) | 17.5 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 5.8 mm |
| Vorm | Rond/Bolletje |
Details
De Zinzi ZIH1 is een hanger gemaakt van zilver (925) en is voorzien van een rhodiumlaag voor extra glans. De hanger heeft een ronde vorm en een doorsnede van 17 mm.
De hanger is ingelegd met een ronde zirkonia van 17 mm die licht goed weerkaatst, dankzij de briljante slijpwijze. De gladde zetting draagt bij aan de totale uitstraling van de hanger. Deze hanger kan eenvoudig worden gecombineerd met verschillende colliers naar keuze.
Let op: deze hanger wordt exclusief ketting geleverd, zodat deze naar eigen wens gecombineerd kan worden.
- Schrijf de eerste review over dit product