U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Zinzi ZICH266W zilveren oorbedels met witte parels 10 mm breed - Diameter 17.5 mm - zonder oorringen
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Zinzi |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Parel |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Wit |
| Parelsoort | Imitatieparel |
| Parelgrootte (mm) | 10 mm |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 3.3 |
| Breedte (mm) | 10 mm |
| Hoogte (mm) | 17.5 mm |
| Vorm | Rond/Bolletje |
Details
De Zinzi ZICH266W oorbedels zijn ontworpen met een klassieke vormgeving en hebben een glanzende afwerking. Ze zijn voorzien van ronde, witte glasparels met een diameter van 10 mm. Deze oorbedels zijn geschikt om te combineren met zilveren oorringen.
Elke oorbedel is gemaakt van hoogwaardig 925 zilver en afgewerkt met een rodiumlaag om de glans te behouden. Deze oorbellen met edelsteen zijn een praktische toevoeging aan uw collectie, en bieden veelzijdigheid in draagmogelijkheden.
- Schrijf de eerste review over dit product