U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Zinzi ZICH266R zilveren oorbedels met roze imitatieparels 10 mm breed - Hoogte 17.5 mm - zonder oorringen
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Zinzi |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Parel |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Roze |
| Parelsoort | Imitatieparel |
| Parelgrootte (mm) | 10 mm |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 3 |
| Breedte (mm) | 10 mm |
| Hoogte (mm) | 17.5 mm |
| Vorm | Rond/Bolletje |
Details
De Zinzi ZICH266R zijn parel oorbedels met roze imitatieparels die een doorsnede van 10 mm hebben. Deze oorbedels zijn rond van vorm en ontworpen om te combineren met Zinzi oorringen, waardoor er verschillende stijlen mogelijk zijn.
De oorbedels zijn gemaakt van hoogwaardig 925 zilver en hebben een rodiumlaag voor duurzaamheid en glans. Hun uitstraling blijft daardoor lang behouden. Dit maakt de oorbellen geschikt voor diverse gelegenheden.
- Schrijf de eerste review over dit product