U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Zinzi ZICH1749B zilveren oorbedels met blauwe parels 6 mm breed - Hoogte 13.5 mm - zonder oorringen
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Zinzi |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Parel |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Blauw |
| Parelsoort | Imitatieparel |
| Parelgrootte (mm) | 6 mm |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.1 |
| Breedte (mm) | 6 mm |
| Hoogte (mm) | 13.5 mm |
| Vorm | Rond/Bolletje |
Details
Zinzi ZICH1749B oorbedels zijn gemaakt van hoogwaardig zilver (gehalte 925) en beschikken over een rodiumlaag voor een blijvende glans. De oorbedels hebben blauwe imitaties die gecombineerd kunnen worden met zilveren Zinzi oorringen.
De oorbedels zijn voorzien van blauwe parels met een diameter van 6 mm. Ze zijn geschikt voor dagelijks gebruik en kunnen eenvoudig worden toegevoegd aan een bestaande sieradencollectie.
- Schrijf de eerste review over dit product