U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Zinzi ZIC2812 zilveren ketting met hanger cilinder zirkonia 4.2 mm breed - Lengte 42-45 cm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Anker |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Zinzi |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 4.2 gram |
| Breedte (mm) | 4.2 mm |
| Lengte (cm) | 42 cm, 45 cm (verstelbaar - 2 maten) |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 4.2 mm |
| Vorm | Rond/Bolletje |
Details
De Zinzi ZIC2812 is een ketting met zilveren schakels en een cilindervormige hanger, versierd met transparante zirkonia's. De schakels zijn in elkaar geweven en vormen een zilveren ketting die een stevige uitstraling heeft. Dit accessoire wordt verder aangevuld met een rodiumlaag, wat een praktische keuze is voor het behoud van de glans.
De hanger is gedecoreerd met zirkonia's die in een klauwzetting zijn geplaatst. De lengte van de ketting kan worden aangepast op 42 cm en 45 cm, zodat deze passend is onder verschillende soorten kleding. Gemaakt van eerste gehalte zilver, biedt deze ketting een degelijke kwaliteit.
- Schrijf de eerste review over dit product