Beschrijving
De Zinzi ZIC2673 is een ketting die uitblinkt in vakmanschap en design. De ketting is gemaakt van 925 zilver en heeft een rodiumlaag die zorgt voor extra glans. Hierdoor is het sieraad van hoge kwaliteit en geschikt voor dagelijks gebruik.
De ketting heeft glanzende ankerschakels met een hartvormige hanger bevestigd aan een kettingslot. De lengte van de ketting is verstelbaar op 42 cm en 45 cm, waardoor deze goed om de hals past. De Zinzi ZIC2673 is een aanvulling op diverse kledingstijlen, zowel voor formele als informele gelegenheden.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product
Schrijf uw eigen review
Zinzi ZIC2673 zilveren ketting met hartvormige hanger 14 mm breed - Lengte 42-45 cm
Specificaties
| Artikelnummer | ZIC2673 |
|---|---|
| Doelgroep | Dames |
| Type Schakel | Anker |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Zinzi |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 7.7 gram |
| Breedte (mm) | 14 mm |
| Lengte (cm) | 42 cm, 45 cm (verstelbaar - 2 maten) |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 18 mm |
| Vorm | Hartje |
Beschrijving
De Zinzi ZIC2673 is een ketting die uitblinkt in vakmanschap en design. De ketting is gemaakt van 925 zilver en heeft een rodiumlaag die zorgt voor extra glans. Hierdoor is het sieraad van hoge kwaliteit en geschikt voor dagelijks gebruik.
De ketting heeft glanzende ankerschakels met een hartvormige hanger bevestigd aan een kettingslot. De lengte van de ketting is verstelbaar op 42 cm en 45 cm, waardoor deze goed om de hals past. De Zinzi ZIC2673 is een aanvulling op diverse kledingstijlen, zowel voor formele als informele gelegenheden.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product