U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Zinzi ZIC2649 bicolor schakelketting met infinity hanger 5.5 mm breed - Lengte 42-45 cm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Merk | Zinzi |
| Materiaal | Bicolor (Zilver & Gold plated) |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd, Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 2.9 gram |
| Breedte (mm) | 5.5 mm |
| Lengte (cm) | 42 cm, 45 cm (verstelbaar - 2 maten) |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 5.5 mm |
| Vorm | Infinity |
Details
De Zinzi ZIC2649 is een ketting met een veelzijdig ontwerp. Deze ketting heeft een verstelbare lengte op 42 cm en 45 cm, waardoor hij geschikt is voor verschillende halslijnen.
Het ontwerp van de ketting valt op door een hanger met infinity-symbolen. Eén infinity is voorzien van transparante zirkonia’s, terwijl de andere is afgewerkt met gold plating, wat een interessant contrast biedt. Dit ontwerp geeft de ketting een tijdloos karakter.
Gemaakt van zilver (925) met een extra rodiumlaag, heeft deze ketting een glanzende afwerking.
De Zinzi ZIC2649 ketting is een gebalanceered keuze tussen design en symboliek, ideaal als aanvulling op een sieradencollectie.
- Schrijf de eerste review over dit product