U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Zinzi ZIC2493 zilveren ketting met hanger 2 harten zirkonia 7.7 mm breed - Lengte 42-45 cm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Zinzi |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 3.7 gram |
| Breedte (mm) | 7.7 mm |
| Lengte (cm) | 42 cm, 45 cm (verstelbaar - 2 maten) |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 7.7 mm |
| Vorm | Hartje |
Details
De Zinzi ZIC2493 ketting met hanger combineert twee in elkaar grijpende harten, waarvan er één is versierd met transparante zirkonia. Deze combinatie geeft de ketting een moderne uitstraling.
Gemaakt van zilver met een glanzende afwerking, is de ketting verstelbaar op 42 en 45 cm. Deze gerodineerde ketting biedt een extra glans en bescherming. Het vakmanschap van Zinzi is zichtbaar in de aandacht voor details van dit sieraad.
- Schrijf de eerste review over dit product