U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Zinzi ZIC2487 zilveren ketting met hanger en blauwe zirkonia 10 mm breed - Lengte 42-45 cm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Zinzi |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Blauw, Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 11.1 gram |
| Breedte (mm) | 10 mm |
| Lengte (cm) | 42 cm, 45 cm (verstelbaar - 2 maten) |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 10 mm |
| Vorm | Ovaal |
Details
De Zinzi ZIC2487 is een ketting met steen die aandacht trekt door de zilveren schakels en de blauwe steen.
Met een verstelbare lengte van 42 en 45 cm is deze ketting met hanger geschikt voor diverse gelegenheden. De ketting heeft een verlengkettinkje, zodat de drager eenvoudig de gewenste lengte kan bepalen. Bij de sluiting is er een hartje van Zinzi toegevoegd.
Vervaardigd van 925 zilver, biedt deze ketting een duurzame keuze. De blauwe zirkonia, gezet in een vierpootszetting, benadrukt het uiterlijk van dit sieraad. Dit maakt het een goede keuze voor liefhebbers van opvallende sieraden.
De Zinzi ZIC2487 ketting is een aanwinst voor iedere sieradencollectie en biedt een kleurrijke uitdrukking.
- Schrijf de eerste review over dit product