U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Zinzi ZIC2462 zilveren schakelketting met t-bar hanger 18.5 mm breed - Lengte 40-50 cm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Closed forever/Paperclip, Gourmet |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Zinzi |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 10.4 gram |
| Breedte (mm) | 18.5 mm |
| Lengte (cm) | 40 cm t/m 50 cm (verstelbaar - alle maten) |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 18.5 mm |
Details
De Zinzi ZIC2462 is een zilveren schakelketting ontworpen voor dames. Deze ketting combineert de populaire paperclipstijlen met gourmetstijlen voor een trendy uiterlijk.
De ketting is gemaakt van 925 sterling zilver, wat zorgt voor een mooie glans. Het ontwerp van de ketting maakt het mogelijk de lengte te verstellen tussen 40 en 50 cm, zodat deze comfortabel rond de hals valt.
De ketting heeft een opvallende ronde hanger met een horizontale staaf waarin zirkonia's zijn verwerkt. Deze stenen bieden een sprankelend element dat goed past bij de glanzende afwerking van de ketting.
De Zinzi ZIC2462 is een ketting die door de combinatie van stijl en functionaliteit, geschikt is voor verschillende gelegenheden.
- Schrijf de eerste review over dit product