U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Zinzi ZIC2398 zilveren ketting met hanger drievoudig ovaal 5.2 mm breed - Lengte 40-45 cm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Anker |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Zinzi |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 4 gram |
| Breedte (mm) | 5.2 mm |
| Lengte (cm) | 40 cm, 45 cm (verstelbaar - 2 maten) |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 5.2 mm |
| Vorm | Ovaal |
Details
De Zinzi ZIC2398 is een zilveren ketting met zirkonia's en een verstelbare lengte van 40 en 45 cm. De ketting bevat een hanger bestaande uit drie ovale vormen, bezet met pavé gezette zirkonia stenen. Dit ontwerp zorgt voor een glinstering die het oog trekt.
Met de Zinzi ZIC2398 krijgt u een ketting van 925 zilver, afgewerkt met een rodiumlaag, wat bijdraagt aan een glanzende uitstraling. De ketting heeft een uniek detail bij de sluiting, herkenbaar als een Zinzi hanger. Dit maakt de ketting veelzijdig inzetbaar voor verschillende gelegenheden.
- Schrijf de eerste review over dit product