U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Zinzi ZIC1573 zilveren ketting met hanger druppel zirkonia 14 mm breed - Lengte 40-45 cm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Jasseron |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Zinzi |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Transparant |
| Breedte (mm) | 14 mm |
| Lengte (cm) | 40 cm, 45 cm (verstelbaar - 2 maten) |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 14 mm |
| Vorm | Druppel |
Details
De Zinzi ZIC1573 is een ketting met hanger, die is uitgevoerd in de vorm van een druppel. Het ontwerp heeft een extra langwerpig staafje.
Deze ketting is gemaakt van zilver en bedekt met een rodiumlaag, wat zorgt voor een glanzende afwerking. De ketting is geschikt voor zowel dagelijks als formeel gebruik en heeft een verstelbare lengte van 40 en 45 cm.
De hanger beschikt over prachtig geplaatste zirkonia's in een pavézetting, waardoor de ketting een opvallende uitstraling krijgt. De fijne jasseronschakels zorgen daarbij voor een nette afwerking.
De Zinzi ZIC1573 is een veelzijdige ketting die zich goed laat combineren met verschillende outfits en is een zinvolle toevoeging aan een bestaande sieradencollectie.
- Schrijf de eerste review over dit product