U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Zinzi ZIA2463Y vergulde armband met ovaal en rondje 1.5 mm breed - Lengte 17-20 cm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type armband | Armband met (edel)steen, Armband met hanger(s) |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Zinzi |
| Materiaal | Gold plated |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | ca. 2.8 gram |
| Breedte (mm) | 1.5 mm |
| Lengte (cm) | 17 cm t/m 20 cm (verstelbaar - alle maten) |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 8.9 mm |
Details
De Zinzi ZIA2463Y armband valt op door zijn stijlvolle ontwerp van zilver met een goudkleurige plating. Het sieraad bevat twee fijne kettinkjes die verbonden zijn aan een ovale schakel en een open rondje bezet met transparante zirkonia stenen. Deze briljant geslepen stenen voegen een opvallend detail toe aan de armband.
De armband is verstelbaar in lengte van 17 tot en met 20 cm, wat zorgt voor een flexibele pasvorm op verschillende polsmaten. Met een breedte van 1.5 mm is het een subtiele en opvallende accessoire. De karabijnsluiting biedt een veilige en gemakkelijke bevestiging om de pols, terwijl het Zinzi hartje aan de sluiting een herkenbaar accent toevoegt.
- Schrijf de eerste review over dit product