Beschrijving
De Zinzi ZGH543 hanger is een sieraad gemaakt van 14-karaats goud. De hanger heeft een hoogte van 13 mm, inclusief oogje, en is voorzien van drie briljant geslepen transparante zirkonia stenen in een rij gerangschikt. Dit zorgt voor een opvallend uiterlijk.
De hanger heeft een minimalistisch ontwerp dat gemakkelijk te combineren is met andere sieraden, zoals een gouden ketting. Deze hanger wordt zonder ketting geleverd, zodat u zelf kunt bepalen welke combinatie het beste past.
Let op: deze hanger wordt zonder ketting geleverd.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product
Schrijf uw eigen review
Zinzi ZGH543 14-karaat gouden hanger met 3 briljant geslepen zirkonia's 2.6 mm breed - Hoogte 13 mm
Specificaties
| Artikelnummer | ZGH543 |
|---|---|
| Doelgroep | Dames |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Zinzi |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | ca. 0.2 gram |
| Breedte (mm) | 2.6 mm |
| Hoogte (mm) | 13 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 1.8 mm |
Beschrijving
De Zinzi ZGH543 hanger is een sieraad gemaakt van 14-karaats goud. De hanger heeft een hoogte van 13 mm, inclusief oogje, en is voorzien van drie briljant geslepen transparante zirkonia stenen in een rij gerangschikt. Dit zorgt voor een opvallend uiterlijk.
De hanger heeft een minimalistisch ontwerp dat gemakkelijk te combineren is met andere sieraden, zoals een gouden ketting. Deze hanger wordt zonder ketting geleverd, zodat u zelf kunt bepalen welke combinatie het beste past.
Let op: deze hanger wordt zonder ketting geleverd.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product