U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Zinzi x Mart Visser MVC28 zilveren ketting met hanger 7.7 mm breed - Lengte 45-47 cm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Gourmet |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Zinzi |
| Collectie | Zinzi x Mart Visser |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Roze |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 6.4 gram |
| Breedte (mm) | 7.7 mm |
| Lengte (cm) | 45 cm, 47 cm (verstelbaar - 2 maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 7.7 mm |
| Vorm | Ovaal |
Details
De Zinzi x Mart Visser MVC28 is een zilveren ketting met hanger die speciaal ontworpen is voor dames. De ketting heeft een lengte die eenvoudig kan worden aangepast op 45 cm en 47 cm.
Deze zilveren gourmet ketting heeft een rechthoekige hanger, bezet met transparante zirkonia's. Het hoogwaardige 925 zilver heeft een extra rodiumlaag voor een glanzende afwerking. Het ontwerp is exclusief van mode-ontwerper Mart Visser. De ketting is een stijlvolle toevoeging aan elke sieradencollectie.
- Schrijf de eerste review over dit product