Beschrijving
Zinzi Zinzi Gravures ZIH2654G is een zilveren graveerhanger met een gold plated afwerking in de vorm van een hart. Deze hanger meet 23 mm in hoogte en 20 mm in breedte.
De hanger heeft een bolletjesachtige schakelketting en een glanzende afwerking. Het ontwerp biedt ruimte voor personalisatie, zoals het graveren van een initiaal of een jaartal.
Hoewel de graveerhanger zonder ketting geleverd wordt, kan deze eenvoudig aan een bestaande ketting worden bevestigd. Het product biedt veelzijdige opties voor persoonlijk gebruik en geschenken.
Let op: deze hanger wordt zonder ketting geleverd.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product
Schrijf uw eigen review
Zinzi Gravures ZIH2654G goudkleurige glanzende hartje graveerhanger 20 mm breed - Hoogte 23 mm
Specificaties
| Artikelnummer | ZIH2654G |
|---|---|
| Doelgroep | Dames |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Merk | Zinzi |
| Collectie | Zinzi Gravures |
| Materiaal | Gold plated |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | ca. 3.4 gram |
| Breedte (mm) | 20 mm |
| Hoogte (mm) | 23 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 1.6 mm |
| Vorm | Hartje |
Beschrijving
Zinzi Zinzi Gravures ZIH2654G is een zilveren graveerhanger met een gold plated afwerking in de vorm van een hart. Deze hanger meet 23 mm in hoogte en 20 mm in breedte.
De hanger heeft een bolletjesachtige schakelketting en een glanzende afwerking. Het ontwerp biedt ruimte voor personalisatie, zoals het graveren van een initiaal of een jaartal.
Hoewel de graveerhanger zonder ketting geleverd wordt, kan deze eenvoudig aan een bestaande ketting worden bevestigd. Het product biedt veelzijdige opties voor persoonlijk gebruik en geschenken.
Let op: deze hanger wordt zonder ketting geleverd.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product