Beschrijving
Zinzi Gravures ZIH2653G biedt een gold plated hartjes hanger voor dames, ontworpen in een eenvoudige stijl. De hanger heeft een glanzende afwerking en is afgewerkt met een rand van kleine bolletjes.
Deze hanger maakt personalisatie mogelijk door middel van een letter of jaartal gravure. Het sieraad is gemaakt van verguld zilver en is goudkleurig.
De Zinzi Gravures ZIH2653G heeft de volgende specificaties:
- Kettingtype: Kleine, ronde schakels
- Kleur: Goudkleurig
- Vorm: Hart
- Thema: Liefde/Relatie
- Afmetingen: 16.5 mm breed, 21.5 mm hoog, 1.3 mm dik
Let op, de hanger wordt zonder collier geleverd. De gravure is handmatig aangebracht, waardoor kleine variaties kunnen voorkomen.
Let op: deze hanger wordt zonder ketting geleverd.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product
Schrijf uw eigen review
Zinzi Gravures ZIH2653G gold plated hartjeshanger met bolletjesrand 16.5 mm breed - Hoogte 21.5 mm
Specificaties
| Artikelnummer | ZIH2653G |
|---|---|
| Doelgroep | Dames |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Merk | Zinzi |
| Collectie | Zinzi Gravures |
| Materiaal | Gold plated |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | ca. 2.4 gram |
| Breedte (mm) | 16.5 mm |
| Hoogte (mm) | 21.5 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 1.3 mm |
| Vorm | Hartje |
Beschrijving
Zinzi Gravures ZIH2653G biedt een gold plated hartjes hanger voor dames, ontworpen in een eenvoudige stijl. De hanger heeft een glanzende afwerking en is afgewerkt met een rand van kleine bolletjes.
Deze hanger maakt personalisatie mogelijk door middel van een letter of jaartal gravure. Het sieraad is gemaakt van verguld zilver en is goudkleurig.
De Zinzi Gravures ZIH2653G heeft de volgende specificaties:
- Kettingtype: Kleine, ronde schakels
- Kleur: Goudkleurig
- Vorm: Hart
- Thema: Liefde/Relatie
- Afmetingen: 16.5 mm breed, 21.5 mm hoog, 1.3 mm dik
Let op, de hanger wordt zonder collier geleverd. De gravure is handmatig aangebracht, waardoor kleine variaties kunnen voorkomen.
Let op: deze hanger wordt zonder ketting geleverd.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product