Beschrijving
Zinzi Gravures ZIH2652G is een gold plated graveerhanger in de collectie van Zinzi. Deze hanger heeft de vorm van een hart en is gemaakt van verguld zilver. De hanger is goudkleurig en heeft een rand met bolletjes.
Met een grootte van 18 mm is de hanger geschikt voor personalisatie met bijvoorbeeld een initial of datum. De vergulde afwerking maakt de hanger geschikt voor dagelijks gebruik of speciale gelegenheden. Voeg deze hartjes hanger toe aan uw collectie voor een persoonlijke touch.
Let op: deze hanger wordt zonder ketting geleverd.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product
Schrijf uw eigen review
Zinzi Gravures ZIH2652G gold plated hartjeshanger 12.5 mm breed - Hoogte 18 mm
Specificaties
| Artikelnummer | ZIH2652G |
|---|---|
| Doelgroep | Dames |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Merk | Zinzi |
| Collectie | Zinzi Gravures |
| Materiaal | Gold plated |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | ca. 1.4 gram |
| Breedte (mm) | 12.5 mm |
| Hoogte (mm) | 18 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 1.3 mm |
| Vorm | Hartje |
Beschrijving
Zinzi Gravures ZIH2652G is een gold plated graveerhanger in de collectie van Zinzi. Deze hanger heeft de vorm van een hart en is gemaakt van verguld zilver. De hanger is goudkleurig en heeft een rand met bolletjes.
Met een grootte van 18 mm is de hanger geschikt voor personalisatie met bijvoorbeeld een initial of datum. De vergulde afwerking maakt de hanger geschikt voor dagelijks gebruik of speciale gelegenheden. Voeg deze hartjes hanger toe aan uw collectie voor een persoonlijke touch.
Let op: deze hanger wordt zonder ketting geleverd.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product