Beschrijving
De Zinzi Gravures ZIH2652 is een zilveren graveerhanger die geschikt is voor verschillende gelegenheden. De hartvorm maakt het mogelijk om de hanger te personaliseren met een naam, letter of een jaartal.
De hanger is gemaakt van 925 zilver en heeft een rodiumlaag die zorgt voor een langdurige glans. Het ontwerp bevat een parelrand en een glanzende afwerking die de hanger laten opvallen aan een ketting. De ketting is niet inbegrepen, maar de hanger kan gecombineerd worden met verschillende kettingen uit uw collectie.
Let op: deze hanger wordt zonder ketting geleverd.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product
Schrijf uw eigen review
Zinzi Gravures ZIH2652 zilveren hartjes graveerhanger 12.5 mm breed - Hoogte 18 mm
Specificaties
| Artikelnummer | ZIH2652 |
|---|---|
| Doelgroep | Dames |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Zinzi |
| Collectie | Zinzi Gravures |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | ca. 1.4 gram |
| Breedte (mm) | 12.5 mm |
| Hoogte (mm) | 18 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 1.3 mm |
| Vorm | Hartje |
Beschrijving
De Zinzi Gravures ZIH2652 is een zilveren graveerhanger die geschikt is voor verschillende gelegenheden. De hartvorm maakt het mogelijk om de hanger te personaliseren met een naam, letter of een jaartal.
De hanger is gemaakt van 925 zilver en heeft een rodiumlaag die zorgt voor een langdurige glans. Het ontwerp bevat een parelrand en een glanzende afwerking die de hanger laten opvallen aan een ketting. De ketting is niet inbegrepen, maar de hanger kan gecombineerd worden met verschillende kettingen uit uw collectie.
Let op: deze hanger wordt zonder ketting geleverd.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product