Beschrijving
Zinzi Gravures ZIH2651G is een gold plated hanger, ontworpen voor personalisatie. Deze hanger biedt ruimte voor gravures zoals initialen of jaartallen. De hanger heeft een cirkelvorm met een rand van kleine bolletjes en is gemaakt van hoogwaardig goudkleurig zilver. Het glanzende materiaal zorgt voor een nette uitstraling.
De hanger maakt deel uit van de Zinzi Gravures collectie en is geschikt om te combineren met diverse stijlen en gelegenheden. Het is een duurzaam sieraad door de vergulde afwerking die de glans behoudt.
Deze zilveren hanger is een geschikt cadeau, te personaliseren naar wens. Dankzij het eenvoudige doch opvallende ontwerp is het een aanvulling voor iedere sieradencollectie. Voeg deze hanger toe aan uw verzameling voor een product dat zowel modern als tijdloos is.
Let op: deze hanger wordt zonder ketting geleverd.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product
Schrijf uw eigen review
Zinzi Gravures ZIH2651G goudkleurige graveerhanger cirkel met bolletjesrand 13.5 mm breed - Hoogte 19.5 mm
Specificaties
| Artikelnummer | ZIH2651G |
|---|---|
| Doelgroep | Dames |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Merk | Zinzi |
| Collectie | Zinzi Gravures |
| Materiaal | Gold plated |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | ca. 2 gram |
| Breedte (mm) | 13.5 mm |
| Hoogte (mm) | 19.5 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 1.3 mm |
| Vorm | Rond/Bolletje |
Beschrijving
Zinzi Gravures ZIH2651G is een gold plated hanger, ontworpen voor personalisatie. Deze hanger biedt ruimte voor gravures zoals initialen of jaartallen. De hanger heeft een cirkelvorm met een rand van kleine bolletjes en is gemaakt van hoogwaardig goudkleurig zilver. Het glanzende materiaal zorgt voor een nette uitstraling.
De hanger maakt deel uit van de Zinzi Gravures collectie en is geschikt om te combineren met diverse stijlen en gelegenheden. Het is een duurzaam sieraad door de vergulde afwerking die de glans behoudt.
Deze zilveren hanger is een geschikt cadeau, te personaliseren naar wens. Dankzij het eenvoudige doch opvallende ontwerp is het een aanvulling voor iedere sieradencollectie. Voeg deze hanger toe aan uw verzameling voor een product dat zowel modern als tijdloos is.
Let op: deze hanger wordt zonder ketting geleverd.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product