Beschrijving
De Zinzi Gravures ZIH2651 zilveren hanger heeft een ronde vorm en is voorzien van een parelrand. Deze hanger biedt de mogelijkheid tot personalisatie door middel van een gravure. Het ontwerp is tijdloos en geschikt voor diverse gelegenheden.
Deze hanger is gemaakt van hoogwaardig zilver met een 925 gehalte en heeft een rodiumlaag die bijdraagt aan een langdurige glans. Met een breedte van 13.5 mm en een hoogte van 19.5 mm valt hij op zonder te overheersen.
De hanger wordt geleverd zonder ketting, zodat deze naar eigen voorkeur gecombineerd kan worden met een collier. De Zinzi Gravures collectie biedt hiermee een veelzijdige aanvulling voor uw sieradencollectie.
Let op: deze hanger wordt zonder ketting geleverd.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product
Schrijf uw eigen review
Zinzi Gravures ZIH2651 zilveren graveerhanger rond 13.5 mm breed - Hoogte 19.5 mm
Specificaties
| Artikelnummer | ZIH2651 |
|---|---|
| Doelgroep | Dames |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Zinzi |
| Collectie | Zinzi Gravures |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | ca. 2 gram |
| Breedte (mm) | 13.5 mm |
| Hoogte (mm) | 19.5 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 1.3 mm |
| Vorm | Rond/Bolletje |
Beschrijving
De Zinzi Gravures ZIH2651 zilveren hanger heeft een ronde vorm en is voorzien van een parelrand. Deze hanger biedt de mogelijkheid tot personalisatie door middel van een gravure. Het ontwerp is tijdloos en geschikt voor diverse gelegenheden.
Deze hanger is gemaakt van hoogwaardig zilver met een 925 gehalte en heeft een rodiumlaag die bijdraagt aan een langdurige glans. Met een breedte van 13.5 mm en een hoogte van 19.5 mm valt hij op zonder te overheersen.
De hanger wordt geleverd zonder ketting, zodat deze naar eigen voorkeur gecombineerd kan worden met een collier. De Zinzi Gravures collectie biedt hiermee een veelzijdige aanvulling voor uw sieradencollectie.
Let op: deze hanger wordt zonder ketting geleverd.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product