Beschrijving
De Zinzi Gravures ZIH2345G12 presenteert een hanger van gold plated zilver met een goudkleurige uitstraling. De hanger heeft een ronde en platte vorm met een glanzende afwerking die licht weerkaatst.
Met een breedte van 12 mm en een hoogte van 16,5 mm, is deze hanger ideaal voor een persoonlijke gravure. Het wordt zonder ketting geleverd, zodat u het kunt combineren met uw eigen accessoires.
Let op: deze hanger wordt zonder ketting geleverd.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product
Schrijf uw eigen review
Zinzi Gravures ZIH2345G12 zilveren gold plated graveerhanger 12 mm breed - Hoogte 16.5 mm
Specificaties
| Artikelnummer | ZIH2345G12 |
|---|---|
| Doelgroep | Dames |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Merk | Zinzi |
| Collectie | Zinzi Gravures |
| Materiaal | Gold plated |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Afwerking | Glanzend |
| Breedte (mm) | 12 mm |
| Hoogte (mm) | 16.5 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 0.9 mm |
| Vorm | Rond/Bolletje |
Beschrijving
De Zinzi Gravures ZIH2345G12 presenteert een hanger van gold plated zilver met een goudkleurige uitstraling. De hanger heeft een ronde en platte vorm met een glanzende afwerking die licht weerkaatst.
Met een breedte van 12 mm en een hoogte van 16,5 mm, is deze hanger ideaal voor een persoonlijke gravure. Het wordt zonder ketting geleverd, zodat u het kunt combineren met uw eigen accessoires.
Let op: deze hanger wordt zonder ketting geleverd.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product