Beschrijving
De Zinzi Gravures ZIH2345-20, een zilveren hanger met een strak ontwerp, is geschikt voor diverse gelegenheden. Deze hanger, gemaakt van 925 zilver, heeft een glanzende afwerking met een rhodiumlaag voor extra duurzaamheid.
De ronde vorm van de hanger kan volledig gepersonaliseerd worden met bijvoorbeeld een naam of datum. Met een breedte van 20 mm en een hoogte van 24 mm, biedt de hanger een uitgebalanceerde uitstraling.
De Zinzi Gravures-collectie biedt een hoogwaardig accessoire, dat eenvoudig aan elke ketting gehangen kan worden. Let op: de ketting is niet inbegrepen.
Let op: deze hanger wordt zonder ketting geleverd.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product
Schrijf uw eigen review
Zinzi Gravures ZIH2345-20 925 zilveren graveerhanger rond 20 mm breed - Hoogte 24 mm
Specificaties
| Artikelnummer | ZIH2345-20 |
|---|---|
| Doelgroep | Dames |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Zinzi |
| Collectie | Zinzi Gravures |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | ca. 3 gram |
| Breedte (mm) | 20 mm |
| Hoogte (mm) | 24 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 0.9 mm |
| Vorm | Rond/Bolletje |
Beschrijving
De Zinzi Gravures ZIH2345-20, een zilveren hanger met een strak ontwerp, is geschikt voor diverse gelegenheden. Deze hanger, gemaakt van 925 zilver, heeft een glanzende afwerking met een rhodiumlaag voor extra duurzaamheid.
De ronde vorm van de hanger kan volledig gepersonaliseerd worden met bijvoorbeeld een naam of datum. Met een breedte van 20 mm en een hoogte van 24 mm, biedt de hanger een uitgebalanceerde uitstraling.
De Zinzi Gravures-collectie biedt een hoogwaardig accessoire, dat eenvoudig aan elke ketting gehangen kan worden. Let op: de ketting is niet inbegrepen.
Let op: deze hanger wordt zonder ketting geleverd.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product