Beschrijving
De zilveren hanger Zinzi Gravures ZIH2345-15 heeft een tijdloze cirkelvorm die veelzijdig kan worden toegepast op diverse colliers. Deze hanger biedt de mogelijkheid tot personalisatie, zoals het graveren van een naam of datum.
Gemaakt van hoogwaardig zilver met een zuiverheid van 925, is de hanger voorzien van een rhodiumlaag die beschermt tegen verkleuring. Dit resulteert in een duurzame, glanzende afwerking die langer meegaat.
Deze hanger is ontworpen voor het personaliseren van sieraden. De combinatie met een eigen ketting biedt een persoonlijke aanvulling op iedere sieradencollectie.
Alle items uit de Zinzi Gravures collectie zijn geproduceerd met aandacht voor detail en vakmanschap, wat leidt tot bijzondere sieraden. De hanger is leverbaar zonder ketting; het is een aanvulling voor elke collectie.
Let op: deze hanger wordt zonder ketting geleverd.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product
Schrijf uw eigen review
Zinzi Gravures ZIH2345-15 zilveren graveerhanger ronde vorm 15 mm breed - Hoogte 19 mm
Specificaties
| Artikelnummer | ZIH2345-15 |
|---|---|
| Doelgroep | Dames |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Zinzi |
| Collectie | Zinzi Gravures |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | ca. 1.7 gram |
| Breedte (mm) | 15 mm |
| Hoogte (mm) | 19 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 0.9 mm |
| Vorm | Rond/Bolletje |
Beschrijving
De zilveren hanger Zinzi Gravures ZIH2345-15 heeft een tijdloze cirkelvorm die veelzijdig kan worden toegepast op diverse colliers. Deze hanger biedt de mogelijkheid tot personalisatie, zoals het graveren van een naam of datum.
Gemaakt van hoogwaardig zilver met een zuiverheid van 925, is de hanger voorzien van een rhodiumlaag die beschermt tegen verkleuring. Dit resulteert in een duurzame, glanzende afwerking die langer meegaat.
Deze hanger is ontworpen voor het personaliseren van sieraden. De combinatie met een eigen ketting biedt een persoonlijke aanvulling op iedere sieradencollectie.
Alle items uit de Zinzi Gravures collectie zijn geproduceerd met aandacht voor detail en vakmanschap, wat leidt tot bijzondere sieraden. De hanger is leverbaar zonder ketting; het is een aanvulling voor elke collectie.
Let op: deze hanger wordt zonder ketting geleverd.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product