U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Zinzi Gravures ZIA2530 zilveren plaatarmband met rechthoekige schakels 16 mm breed - Lengte 16.5-19.5 cm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type armband | Gepersonaliseerde armband, Plaatarmband |
| Type Schakel | Closed forever/Paperclip |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Zinzi |
| Collectie | Zinzi Gravures |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | ca. 2.8 gram |
| Breedte (mm) | 16 mm |
| Lengte (cm) | 16.5 cm t/m 19.5 cm (verstelbaar - alle maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 4.2 mm |
| Vorm | Rechthoek |
Details
De Zinzi Gravures ZIA2530 is een plaatarmband die minimalisme met stijl combineert. Deze armband is vervaardigd van zilver (925) en voorzien van een gerhodineerde afwerking, wat zorgt voor een glanzende uitstraling. De paperclip-schakels en het rechthoekige plaatje in het midden geven de armband een eigentijds uiterlijk.
De armband is verstelbaar en heeft een lengte van 16,5 tot 19.5 cm, zodat deze goed om elke pols past. Aan het plaatje kan een persoonlijke gravure worden toegevoegd, zoals een naam of jaartal, dankzij de praktische karabijnsluiting is hij ook eenvoudig om te doen.
Belangrijke kenmerken zijn:
- Materiaal: Zilver (925)
- Afwerking: Gerhodineerd
- Type schakels: Paperclip
- Sluiting: Karabijnsluiting
- Optie voor personalisatie met gravure
- Schrijf de eerste review over dit product