U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Zinzi Gravures ZGH397-10 14-karaat gouden graveerhanger rond 10 mm breed - Hoogte 12.5 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Zinzi |
| Collectie | Zinzi Gravures |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | ca. 0.4 gram |
| Breedte (mm) | 10 mm |
| Hoogte (mm) | 12.5 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 0.4 mm |
| Vorm | Rond/Bolletje |
Details
De Zinzi Gravures ZGH397-10 is een gouden hanger met een minimalistisch ontwerp, ontworpen om gravures mogelijk te maken.
Deze hanger heeft een ronde, platte vorm met een breedte van 10 mm en een hoogte van 12,5 mm. De hanger is dun, met een dikte van 0,4 mm en is comfortabel om te dragen. Het ontwerp maakt het geschikt voor verschillende stijlen, van formeel tot casual. De glanzende afwerking biedt een betrouwbare kwaliteit.
Gemaakt van 14-karaats goud, biedt de hanger duurzaamheid. De hanger leent zich goed voor personalisatie, zoals gravures van een naam, letter, datum of jaartal. Door handmatige productieprocessen kunnen er variaties in de gravure optreden, wat bijdraagt aan de unieke uitstraling van iedere hanger.
Let op: deze hanger wordt zonder ketting geleverd.
- Schrijf de eerste review over dit product