U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Zinzi Gravures ZGH364-19 gouden graveerhanger met witgouden gediamanteerde rand 19 mm breed - Hoogte 19.5 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Zinzi |
| Collectie | Zinzi Gravures |
| Materiaal | Bicolor (Goud & Witgoud) |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | ca. 1.1 gram |
| Breedte (mm) | 19 mm |
| Hoogte (mm) | 19.5 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 0.7 mm |
| Vorm | Hartje |
Details
De Zinzi Gravures ZGH364-19 hanger is een 14-karaat gouden sieraad in de vorm van een hart. De hanger is voorzien van een 14-karaat witgouden gediamanteerde rand. Deze hartjes hanger kan worden gepersonaliseerd met een gravure zoals een naam, letter, datum of tekst (maximaal 7 tekens). Gemaakt van 14-karaat goud, biedt deze graveerhanger stijl.
Geschikt voor diverse speciale gelegenheden.
Let op: deze hanger wordt exclusief ketting geleverd, zodat deze naar eigen wens gecombineerd kan worden.
- Schrijf de eerste review over dit product