Beschrijving
De Zinzi Geboortestenen ZIHZ-JAN hanger is een sieraad speciaal ontworpen voor dames. Gemaakt van zilver met een gehalte van 925, en voorzien van een rodiumlaag voor een glanzende afwerking. Deze hanger heeft de vorm van een hart en is voorzien van een rode zirkonia die in het centrum van het hart is geplaatst.
Met een hoogte van 13 mm en een breedte van 9,2 mm, biedt deze zilveren hanger een klein maar opvallend accent aan elke ketting. De rode zirkonia, de geboortesteen voor de maand januari, voegt een kleurrijke touch toe.
Let op: de hanger wordt geleverd zonder ketting, wat u de flexibiliteit biedt om deze te combineren met een ketting naar keuze.
Let op: deze hanger wordt zonder ketting geleverd.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product
Schrijf uw eigen review
Zinzi Geboortestenen ZIHZ-JAN hart hanger zilver rode zirkonia januari - 9.2 mm breed x 13 mm hoog
Specificaties
| Artikelnummer | ZIHZ-JAN |
|---|---|
| Doelgroep | Dames |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Zinzi |
| Collectie | Zinzi Geboortestenen |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen oorsprong | Man made |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | ca. 0.9 gram |
| Breedte (mm) | 9.2 mm |
| Hoogte (mm) | 13 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 1.6 mm |
| Vorm | Hartje |
Beschrijving
De Zinzi Geboortestenen ZIHZ-JAN hanger is een sieraad speciaal ontworpen voor dames. Gemaakt van zilver met een gehalte van 925, en voorzien van een rodiumlaag voor een glanzende afwerking. Deze hanger heeft de vorm van een hart en is voorzien van een rode zirkonia die in het centrum van het hart is geplaatst.
Met een hoogte van 13 mm en een breedte van 9,2 mm, biedt deze zilveren hanger een klein maar opvallend accent aan elke ketting. De rode zirkonia, de geboortesteen voor de maand januari, voegt een kleurrijke touch toe.
Let op: de hanger wordt geleverd zonder ketting, wat u de flexibiliteit biedt om deze te combineren met een ketting naar keuze.
Let op: deze hanger wordt zonder ketting geleverd.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product