U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Zinzi CHARMS19P zilveren bedel met Pink Ribbon logo en roze emaille 12 mm breed - Hoogte 30 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type bedel | Hangende bedel |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Zinzi |
| Materiaal | Zilver, Emaille |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | ca. 1.6 gram |
| Breedte (mm) | 12 mm |
| Hoogte (mm) | 30 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 1.5 mm |
| Voorstelling | Pink Ribbon |
Details
De Zinzi CHARMS19P is een zilveren bedel ontworpen in de vorm van het Pink Ribbon lintje. De bedel is voorzien van roze emaille en heeft een glanzende afwerking, waardoor de roze kleur opvalt wanneer het licht er op valt.
Het ontwerp van deze bedel is gebaseerd op kwaliteitsmaterialen. De bedel is voorzien van een rhodiumlaag voor een extra glans en langere levensduur. Dit sieraad kan gecombineerd worden met zowel armbanden als kettingen, dankzij de zorgvuldige afwerking van elk detail.
Let op: deze hanger wordt exclusief ketting geleverd, zodat deze naar eigen wens gecombineerd kan worden.
- Schrijf de eerste review over dit product