U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Zinzi Amaka's Favorieten ZIC1782 ketting met hanger cirkels 11 mm breed - Lengte 40-45 cm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Jasseron |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Zinzi |
| Collectie | Amaka's Favorieten |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 4 gram |
| Breedte (mm) | 11 mm |
| Lengte (cm) | 40 cm, 45 cm (verstelbaar - 2 maten) |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 11 mm |
| Vorm | Rond/Bolletje |
Details
De Zinzi Amaka's Favorieten ZIC1782 is een zilveren ketting met hanger, ontworpen met aandacht voor detail. De ketting bestaat uit twee cirkels, één met een glad oppervlak en de andere versierd met witte zirkonia's. Deze ketting kan in lengte aangepast worden op 40 en 45 cm, zodat deze korter op de hals gedragen kan worden.
De ketting heeft een moderne afwerking die goed licht reflecteert, door de gerhodineerde zilveren schakels. Het sieraad is gemaakt van eerste gehalte zilver (925). Bij de sluiting bevindt zich het kenmerkende Zinzi hartje. Het ontwerp en de materialen maken deze ketting een passende aanvulling op diverse outfits.
- Schrijf de eerste review over dit product