U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Zilveren parelsnoer met parels van 10 mm en 4 mm - Lengte 41-45 cm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Parel |
| Steen kleur | Wit |
| Parelsoort | Imitatieparel |
| Parelgrootte (mm) | 4 mm,10 mm |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 4.5 |
| Breedte (mm) | 10 mm |
| Lengte (cm) | 41 cm t/m 45 cm (verstelbaar - alle maten) |
Details
Met een lengte van 41 cm t/m 45 cm (verstelbaar - alle maten) is deze ketting voor veel dames perfect. Maar ook door zijn mooie ontwerp is dit collier voor veel dames natuurlijk een prachtige toevoeging aan hun sieradenverzameling. De breedte van 10 mm heeft daarnaast een mooi effect, omdat het niet te dik en niet te dun is.
Uitgevoerd in het gerhodineerd zilver heeft deze ketting een prachtige luxe uitstraling die elke outfit net dat beetje meer geeft. Bovendien is er gebruikgemaakt van 925 zilver, één van de hoogste gehaltes voor sieraden. Hiermee wordt de luxe en kwaliteit van dit collier nog eens extra verzekerd. De fijne kleur wit maakt het ontwerp daarnaast nóg mooier. Om het geheel helemaal af te werken is er vervolgens een mooi glanzend oppervlak toegepast. U kunt de ketting sluiten door middel van een stevige karabijnsluiting, die makkelijk zelf open en dicht te doen is. Het metaalgewicht van circa 4.5 gram is het perfecte gewicht om het ontwerp zo goed mogelijk recht te doen.
Ingezet met prachtige parel is deze ketting elke dag weer een plezier om naar te kijken. De kleur van de parel is wit, mooi voor veel verschillende gelegenheden. De parelgrootte van 4 mm en 10 mm is de perfecte maat om de witte kleur en zijdezachte glans goed te benadrukken. Verder is de parelsoort een prachtige imitatieparel, onderhoudsvriendelijk en klassiek.
Elke ketting in onze collectie wordt inclusief bijpassend sieradendoosje geleverd. Perfect voor een veilige verzending en om uw collier na het dragen weer netjes in op te bergen. Net als al onze andere sieraden wordt deze ketting bovendien verzonden in een speciaal voor Mostert Juweliers ontworpen verzenddoos. Dit maakt de verzending nóg veiliger en zorgt tegelijkertijd voor een extra feestelijke ontvangst. En is deze ketting geen cadeau voor uzelf, maar voor een ander? Dan kunt u tot slot ook nog kiezen voor onze speciale geschenkverpakking.
Over Mostert Juweliers
Bij Mostert Juweliers staan wij altijd voor u klaar om u te adviseren bij de aankoop van een sieraad of horloge. Service staat bij ons dan ook hoog in het vaandel en hiervoor kunt u terecht in één van onze 5 winkels of in onze webshop. Zo zorgen we ervoor dat u bij ons niet alleen een mooi sieraad koopt, maar ook één waar u lang van kunt genieten. Op die manier zijn wij sinds 1962 uitgegroeid tot één van de grootste juweliers van Nederland. Speerpunten van Mostert Juweliers zijn:- Snelle levering: binnen 1 tot 3 werkdagen in huis
- Goede service: beoordeeld met een 9.1 op Kiyoh
- Ruime collectie: meer dan 10.000 verschillende sieraden
- Veilige verzending: netjes verpakt en boven de 100,- aangetekend verstuurd
- Schrijf de eerste review over dit product