Beschrijving
Prachtige zilveren parel hanger van gerhodineerd zilver. Door de mooie krul in combinatie met de prachtige zoetwaterparel heeft deze hanger een vlotte, maar toch klassieke uitstraling. Gemaakt van echt 925 Sterling zilver gaat de hanger zeker lang mee. Verkrijgbaar met en zonder ketting, circa 18 x 9 mm groot.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product
Schrijf uw eigen review
Mostert Huiscollectie
Zilveren parel hanger 18 x 9 mm
Specificaties
| Artikelnummer | MJ008787 |
|---|---|
| Doelgroep | Dames |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Zilver |
| Plating | Gerhodineerd |
| Steen | Parel |
| Steen kleur | Wit |
| Parelsoort | Zoetwaterparel |
| Parelgrootte (mm) | 7.5 mm |
| Breedte (mm) | 9 mm |
| Hoogte (mm) | 18 mm |
Beschrijving
Prachtige zilveren parel hanger van gerhodineerd zilver. Door de mooie krul in combinatie met de prachtige zoetwaterparel heeft deze hanger een vlotte, maar toch klassieke uitstraling. Gemaakt van echt 925 Sterling zilver gaat de hanger zeker lang mee. Verkrijgbaar met en zonder ketting, circa 18 x 9 mm groot.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product