U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Zilveren parel armband met kruisje - Lengte 16 + 3 cm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type armband | Armband met (edel)steen |
| Type Schakel | Jasseron |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Parel |
| Steen kleur | Wit |
| Parelsoort | Zoetwaterparel |
| Parelgrootte (mm) | 6 mm |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 2.1 |
| Breedte (mm) | 2 mm |
| Lengte (cm) | 16 cm t/m 19 cm (verstelbaar - alle maten) |
| Vorm | Kruisje |
Details
Prachtige zilveren armband met een kruisje en een witte zoetwaterparel. De parel heeft een grootte van 6 mm en het kruisje is 6.5 mm breed en 13.5 mm hoog. De armband heeft een breedte van 2 mm en gedragen worden op een lengte van 16 cm tot en met 19 cm. Zowel de hanger, de sluiting als de armband zelf zijn van 925 gerhodineerd zilver gemaakt. Zo is dit niet alleen een mooi, maar ook duurzame armband. Levering inclusief sieradendoosje. Ook verkrijgbaar in het gold plated.
- Schrijf de eerste review over dit product