U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Zilveren ovale hanger met bloemen en Kolibrie
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Shapes & Lines |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 0.95 |
| Breedte (mm) | 12 mm |
| Hoogte (mm) | 16 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 0.7 mm |
| Vorm | Ovaal, Overige dieren |
Details
Zilveren ovale hanger met rozen en Kolibrie. De kolibrie symboliseert voor de vreugde van het leven en de lichtheid van het zijn. Ook staat de Kolibrie voor het inzien van de schoonheid van iedere dag en leren van de fouten in het verleden, om op zoek te gaan naar de dromen die u wilt waarmaken. Samen met de betekenis van de roos, liefde en respect, heeft deze hanger een mooie betekenis die u elke dag bij u kunt dragen. De hanger heeft een hoogte van circa 16 mm een breedte van 12 mm en is gemaakt van 925 sterling zilver.
Let op: De hanger wordt speciaal voor u gemaakt, waardoor er een langere levertijd van circa 5 werkdagen geldt.
- Schrijf de eerste review over dit product