U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Zilveren oorringen met roze ovale zirkonia's en glanzende afwerking - Hoogte 19 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type sluiting | Scharniersluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen kleur | Roze |
| Steen maat | 4 mm |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 2.03 gr |
| Breedte (mm) | 2 mm |
| Hoogte (mm) | 19 mm |
| Diameter (mm) | 11 mm |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 8 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 4 mm |
Details
Deze zilveren oorringen met hangers hebben een opvallende uitstraling door de combinatie van verschillende stenen. Naast transparante stenen in briljante slijpvorm zijn er ook roze stenen in ovale slijpvorm verwerkt. De stenen zijn stevig geplaatst in een vierpootszetting.
De oorringen hebben een glanzende zilveren afwerking en zijn eenvoudig te bevestigen dankzij de scharniersluiting.
- Type: Oorringen met hangers
- Kleuren: Zilver met roze accenten
- Steen: Zirkonia
- Afmetingen: 19 mm hoog, 8 mm breed
- Afwerking: Glanzend
- Schrijf de eerste review over dit product