U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Zilveren oorringen met hartvormige roze zirkonia en transparante zirkonia's - Hoogte 19.5 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type sluiting | Scharniersluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen kleur | Roze, Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 2.56 gr |
| Breedte (mm) | 2 mm |
| Hoogte (mm) | 19.5 mm |
| Diameter (mm) | 11.5 mm |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 6.5 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 6.5 mm |
| Vorm | Hartje |
Details
Deze zilveren oorringen met hangers hebben een kleurrijke stijl. Ze zijn vervaardigd van zilver en hebben een glanzende afwerking. De oorbellen zijn voorzien van roze stenen in hartvorm, geplaatst in een zilveren zetting. Transparante stenen met een briljante slijpvorm zijn subtiel op de ring aangebracht.
- Vorm: Oorringen met een hartvormige hanger
- Stenen: Roze hartvormige stenen in zilveren zetting, met transparante stenen op de ring
- Kleuren: Zilver met roze stenen
- Afmetingen: 19,5 mm hoog, oorring 2 mm breed, hanger 6,5 mm
- Afwerking: Glanzend zilver
- Schrijf de eerste review over dit product